Metody płatności

Metody płatności

Dokonując zakupów na Skinlabo.pl, możesz wybrać spośród różnych metod płatności, z których wszystkie są w 100% bezpieczne.

Karta kredytowa


Jeśli zdecydujesz się na płatność kartą kredytową, mogą Państwo skorzystać z dowolnej karty, która posiada logo Visa lub MasterCard. Skinlabo.pl akceptuje również przedpłacone karty kredytowe, karty gotówkowe Maestro, Visa Electron oraz inne metody płatności. Prosimy o zapoznanie się z informacjami na stronie https://help.shopify.com/en/manual/payments.

Wszystkie zakupy dokonywane są za pośrednictwem bezpiecznego systemu płatności.

Uwaga: W żadnym momencie procedury płatności Skinlabo nie ma bezpośredniego dostępu do danych karty kredytowej klienta, które są przekazywane bezpośrednio poprzez zabezpieczone połączenie do banku obsługującego transakcję. Dane te nie są przechowywane w żadnym archiwum danych Skinlabo. Nasz personel zostanie poinformowany przez bank wyłącznie o zakończeniu płatności.Możesz zdecydować się na korzystanie z systemu PayPal, aby zapłacić za swoje zakupy. Po potwierdzeniu zamówienia pojawi się strona logowania PayPal, abyś mógł uzyskać dostęp do swojego konta i dokończyć płatność. Jeśli nie masz jeszcze konta PayPal, możesz je założyć na stronie logowania PayPal przed zakończeniem zamówienia.

Klarna - Kup teraz, zapłać później
Wybierz Klarna jako metodę płatności i płać za zakupy w dogodnym dla siebie momencie. W ciągu 30 dni lub w 3 bezpłatnych ratach.Płatność za pobraniem
Usługa płatności za pobraniem (płatność gotówką przy odbiorze przesyłki) kosztuje 13,53 PLN VAT. 

Dokładna kwota zamówienia musi być dostępna w gotówce przy odbiorze. Kurier nie przyjmuje czeków i często nie może wydać reszty.