Metody płatności

Metody płatności

Dokonując zakupów na Skinlabo.com, możesz wybrać spośród różnych metod płatności, z których wszystkie są w 100% bezpieczne.

Karta kredytowa
Jeśli zdecydujesz się na płatność kartą kredytową, mogą Państwo skorzystać z dowolnej karty, która posiada logo Visa lub MasterCard. Skinlabo.pl akceptuje również przedpłacone karty kredytowe, karty gotówkowe Maestro, Visa Electron oraz inne metody płatności. Prosimy o zapoznanie się z informacjami na stronie https://help.shopify.com/en/manual/payments.

Wszystkie zakupy dokonywane są za pośrednictwem bezpiecznego systemu płatności.

Uwaga: W żadnym momencie procedury płatności Skinlabo nie ma bezpośredniego dostępu do danych karty kredytowej klienta, które są przekazywane bezpośrednio poprzez zabezpieczone połączenie do banku obsługującego transakcję. Dane te nie są przechowywane w żadnym archiwum danych Skinlabo. Nasz personel zostanie poinformowany przez bank wyłącznie o zakończeniu płatności.

Paypal (konto lub karta)

Możesz zdecydować się na korzystanie z systemu PayPal, aby zapłacić za swoje zakupy. Po potwierdzeniu zamówienia pojawi się strona logowania PayPal, abyś mógł uzyskać dostęp do swojego konta i dokończyć płatność. Jeśli nie masz jeszcze konta PayPal, możesz je założyć na stronie logowania PayPal przed zakończeniem zamówienia.

Płatność za pobraniem
Usługa płatności za pobraniem nie jest dostępna dla Skinlabo.pl.

Czy istnieje możliwość zapłaty przelewem bankowym?
Z przykrością informujemy, że w celu zagwarantowania jak najszybszej dostawy do klientów, ta metoda płatności nie jest dostępna.