Zrównoważony rozwój

    

 

THE SKINCARE THAT CARES 

Fundamentem naszej marki było marzenie o Stworzeniu wysokiej jakości kosmetyków za cenę, która jest nie tylko uczciwa, ale i sprawiedliwa.  . Chcemy, aby były one przystępne cenowo, ponieważ uważamy, że pielęgnacja skóry jest prawem każdego z nas

Ale czy cena może być naprawdę sprawiedliwa, jeśli nie uwzględnia się kosztów ponoszonych przez planetę? Nie. 

Dlatego jako marka czujemy się odpowiedzialni za ograniczanie wpływu naszych produktów na środowisko i przejrzystość w tym zakresie. 

Będąc również klientami chcemy mieć możliwość dokonywania świadomych wyborów, dzięki którym będziemy dobrze się czuć. 

Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, choć mamy świadomość, że jest to długa droga. Będziemy zawsze szukać jak najlepszych rozwiązań, choć pewnie nie zawsze idealnych i będziemy dzielić się tymi doświadczeniami z największą szczerością.  .

Jeśli naszą obietnicą jako marki jest dawanie prawdziwych rezultatów, dlaczego miałoby być inaczej w przypadku zrównoważonego rozwoju? 

Lubimy dbać o to, co kochamy: dlatego dbamy o pielęgnację naszej planety w takim samym stopniu, jak o pielęgnację Twojej skóry."  

OCHRONA ŚRODOWISKA NATURALNEGO 

scopri di più

Nie wprowadziliśmy żadnego systemu zwrotu i wtórnego wykorzystania naszych opakowań - to zależy od Ciebie! Z naszych badań wynika, że wpływ na środowisko wynikający z odzyskiwania, dodatkowej wysyłki i sanityzacji opakowań, znacznie przewyższa ten wpływ, jeśli opakowanie zostanie wyrzucone do odpowiedniego pojemnika na odpady na surowce wtórne w domu! 

 

DOWIEDZ SIĘ, JAK PRAWIDŁOWO RECYKLOWAĆ NASZE OPAKOWANIA 


DNA PRODUKTÓW SKINLABO  

 Kochamy zwierzęta i jesteśmy CRUELTY FREE: nigdy nie testujemy i nie będziemy testować naszych produktów na zwierzętach! 

 

Nie idziemy na kompromis, jeśli chodzi o to, w co wierzymy. 
Wszystkie produkty SkinLabo zostały opracowane zgodnie z zasadą Less is better (Mniej znaczy lepiej), mają czystą formułę, zawierającą co najmniej 90% składników pochodzenia naturalnego i są przyjazne dla wegan. Są testowane, nie zawierają niklu i ściśle przestrzegamy, aby w naszych formułach nigdy nie było żadnych składników z tzw. czarnej listy.  

 

 

... i cały czas analizujemy nasze produkty, aby poprawić ich wpływ na środowisko

 

TROSKA O LUDZI 

Marzymy o tym, by zmieniać ludzi na lepsze. Marzymy o tym, by być w zasięgu wszystkich. Co do zasady staramy się utrzymywać uczciwe i niskie ceny. 

Marzymy również o tym, aby każdy mógł, bez żadnych barier, zadbać o siebie i chcemy, aby każdy czuł się reprezentowany na naszej stronie internetowej i w kanałach społecznościowych. 

Chcemy dalej podążać w tym kierunku i mamy wielkie plany... 

  Bądźcie na bieżąco i pomóżcie nam się polepszyć! 

PODZIEL SIĘ Z NAMI SWOIMI SPOSTRZEŻENIAMI JUŻ TERAZ 

 SMART CHARITY

WSPIERAMY TYLKO TE CELE, W KTÓRE WIERZYMY I KTÓRYCH WARTOŚCI PODZIELAMY  

Dowiedz się więcej 

CHETNIĘ BĘDZIEMY DZIELIĆ Z TOBĄ NASZĄ WSPÓLNĄ DROGĘ 


CODICE ETICO DI SKINLABO 

CZY CHCIAŁBYŚ DOKONYWAĆ BARDZIEJ ŚWIADOMYCH WYBORÓW? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: SUSTAINABILITY@SKINLABO.COM